Zkušený pilot i tandemový pilot.

Létám pro radost a rád se o tu radost s Vámi podělím, mě to prostě baví. Často spojuji létání s cestováním nejen po Evropě. S přáteli se pravidelně potkáváme nejen při létání pro zábavu, ale i na různých soutěžích. Pravidelně se účastním Adrenalin Cupu - Mistrovství republiky extrémních závodů štafet, Red Bull Dolomitenmann - Neoficiální mistrovství světa v závodě extrémních štafet a mnoha dalších sportovních akcí.

 Rosťa Vondra

Průběh letu

 START - Po krátké instruktáži a pohodlném upnutí do postroje na Vás čeká několik rychlejších kroků a pak už jen nové zážitky.
 

 LET - Během letu sedíte v pohodlné sedačce a užíváte si nové perspektivy, rozhledů a volného prostoru kolem sebe.
 

 PŘISTÁNÍ - Ani teď se není čeho obávat. Vše za Vás zařídí pilot, který manévr provádí za minimální rychlosti a s nejvyšší opatrností.
 

Letové terény aneb kde nejčastěji létáme

Letové Terény.

Nejčastěji létáme na Černé Hoře (1299 m n. m.) v Krkonoších , na Kozákově (744 m n. m.) v Českém Ráji nebo na Zvičině (671 m n. m.), Krkonošské podhůří. Po vzájemné dohodě i na dalších místech České republiky.
Více informací

V.I.P. tandem v zahraničí pro náročné klienty. Expediční létání mimo ČR je určeno především pro skupiny, které si chtějí zpestřit dovolenou.