Seznamovací let je nejlevnější způsob jak se seznámit s paraglidingem a na krátkou dobu zažít volný let, během kterého si vychutnáte výhledy a pocit volnosti doslova jako pták.

Trvání letu je cca 15minut.

Cena 1.650,-Kč

Jedná se o často využívaný produkt, uskutečnitelný ve všech ročních obdobích.

Po startu se pohodlně usadíte do sedačky a vychutnáváte si volný let. Po několika minutách létání se přiblížíme k místu přistání a pozvolna vyklesáme k přistání. Věřte že i po krátkém letu budete ještě dlouho vychutnávat silné zážitky.

Objednání letu

Jak si let objednat?
Tandemový let si můžete objednat telefonicky. 

Proč telefonicky? 
Snažíme se o férový přístup ke každému a k tomu patří i individuální dohoda možných termínů i výběr letového terénu. 

Kontakt:
    (+420) 774 060 450

          Petr Brinkman

email+telefon

Objednat tandemový let si můžete také mailem. 
Po zaslání objednávky se Vám ozvem a dohodneme vše potřebné. 

Tandemové lety si můžete objednat nejen pro sebe, ale i pro své blízké jako dárkový poukazDalší informace poskytneme osobně - již brzy na těchto stránkách

Také nabízíme video a foto záznam letuDalší informace poskytneme osobně - již brzy na těchto stránkách

 

Kontaktní formulář pro objednání letu

Prosím, zadejte znaky z obrázku do následujícího pole

Záznam letu

Jako doplňkovou službu nabízíme záznam letu na videokameru GoPro. Ukázky fotek a videí pořízených touto kamerou najdete v naší fotogalerii a na našich videích.

Cena video záznamu/fotek z kamery GoPro je 350Kč - nesestříhané video (odeslané přes internet wetransfer.com nebo za příplatek 100Kč na datovém nosiči poštou). 

Průběh letu

 START - Po krátké instruktáži a pohodlném upnutí do postroje na Vás čeká několik rychlejších kroků a pak už jen nové zážitky.
 

 LET - Během letu sedíte v pohodlné sedačce a užíváte si nové perspektivy, rozhledů a volného prostoru kolem sebe.
 

 PŘISTÁNÍ - Ani teď se není čeho obávat. Vše za Vás zařídí pilot, který manévr provádí za minimální rychlosti a s nejvyšší opatrností.
 

Letové terény aneb kde nejčastěji létáme

Letové Terény.

Nejčastěji létáme na Černé Hoře (1299 m n. m.) v Krkonoších , na Kozákově (744 m n. m.) v Českém Ráji nebo na Zvičině (671 m n. m.), Krkonošské podhůří. Po vzájemné dohodě i na dalších místech České republiky.
Více informací

V.I.P. tandem v zahraničí pro náročné klienty. Expediční létání mimo ČR je určeno především pro skupiny, které si chtějí zpestřit dovolenou.